Kaip atrodys jūsų verslo portretų fotosesija priklauso nuo to, kokia jūsų profesija. Kaip sakau kiekvienam savo klientui – skirtingai fotografuočiau psichologą ir teisininką. Tikslią jūsų fotosesiją aptariame jums užsisakius fotosesiją ir rezervavus laiką. Galbūt nuspręsime fotografuoti lauke, o galbūt pamėginsime keletą skirtingų fonų studijoje. 

Į fotosesiją reikėtų atsinešti keletą skirtingų rūbų komplektų. Taip galėsime nufotografuoti nuotraukų, kurios atrodys fotografuotos skirtingu metu. Sunku tiksliai nusakyti, kokius rūbus atsinešti, kadangi kiekvienos profesijos atstovas rengiasi skirtingai. Svarbiausia, kad rūbai būtų išlyginti, vienspalviai, kokybiški. Žinoma, visoms situacijoms yra išimčių, todėl prieš fotosesiją būtinai aptarsime jūsų idėją.

Labai svarbi fotosesijos dalis – šukuosena. Rekomenduoju pasiplanuoti fotosesiją po apsilankymo kirpykloje. Grimas fotosesijai tikrai nėra būtinas, bet jeigu jūsų veidas yra linkęs blizgėti, galima prieš fotosesiją uždėti šiek tiek bespalvės pudros. 

 

Kadangi verslo portretai dažniausiai fotografuojami iki pusės, batai nėra labai svarbus akcentas. Nebent fotosesijos idėja jus fotografuoti visu ūgiu.