Fotosesija nėra toks pirkinys, kurį perkame kiekvieną dieną. Pripažinkime – tai yra prabangos, pasilepinimo prekė. Todėl kiekvienai norisi gauti tobulas nuotraukas, kuriomis būtų galima džiaugtis ilgą laiką. Tačiau kartais visiems pritrūksta idėjų, o viena maža smulkmena gali sugadinti tiek nuotrauką, tiek nuotaiką :)

Savo klientėms prieš renkantis rūbus ir norimo makiažo, šukuosenos stilių siūlau paieškoti idėjų internete. Šį kartą pateikiu savo mėgstamiausius įvaizdžius, kuriais dažnai gėriuosi pinterest platformoje bei esant progai stengiuosi pritaikyti savo darbuose :)

1. Victoria’s Secret garbanos/makiažas

 

 

 Labai mėgstu šį įvaizdį – jis spinduliuoja moteriškumą, pasitikėjimą savimi bei sveiką kūną. Victoria’s Secret namų makiažas sukurtas pabrėžti kiekvienos moters privalumus – didelis dėmesys skiriamas tobulam akių šėšėlių sklaidymui, o veidą formuojantis kontūravimas bei sveikas švytėjimas yra tikras draugas mums visoms. Svarbiausia, makiažo nėra per daug, nėra aštrių linijų, veidai atrodo gaivūs ir neperkrauti.

Žinoma, nereikia pamiršti garbanų – kas gali būti moteriškiau ir seksualiau nei netvarkingos, natūralaus įvaizdžio garbanos? Visada esu dėkinga su manimi dirbančioms meistrėms už tobulas modelių garbanas, kadangi žinau, jog kuo natūraliau jos atrodo, tuo daugiau darbo ir įgūdžių yra idėta. (Pati jų sukti niekaip neišmokstu…)

2. Šlapių plaukų efektas

159e812d6cfd8747fe0561ae7124fe4e copy

 Man pačiai nieko nėra gražiau už paprastą grožį. Manau, jog kiekviena moteris turėtų savo albume turėti portretą, kuriame niekas neblaško, kuriame visas dėmesys skirtas tik jos akims. Šlapi plaukai prideda to ”nuogumo”, nesant nuogai, kai visa kita pasilieka kažkur už kadro ir lieka tik nuoga asmenybė. Su ta tikra šypsena ir tikromis išraiškomis. Taip pat kartais, kai stilistiškai trūksta kažko, kas viską surištų į visumą, šlapi plaukai gali išgelbėti. Reikėtų nepamiršti, jog tokiam stiliui nelabai tinka ryškus makiažas :)

3. Valentino Kasos ir Makiažas

7262a2c6beddb3e1e9e5cf4c02b9dcb5 copy

 Valentino namų kuriamas įvaizdis man primena šiuolaikinius angelus, trykštančius švelnumu, ramybe ir paslaptimi. Romantiškos kasos (jų variantų yra daugybė) sukurs nepakartojamą švelnumo jausmą. Žinoma, būtina priderinti rūbus bei fotosesijos aplinką šiam stiliui, spalvos tiek aplinkoje, tiek post-produkcijoje turėtų būti pastelinės, pieniškos.

Taip pat esu didelė Valentino makiažų fanė – nors jie varijuoja nuo visiškai šviesių iki gan tamsokų, šėšėlių sklaidymas bei spalvų parinkimas sukuria didingumo, istorijos dvelksmo prieskonį. Pasileisiu kasas čia ir prisipažinsiu, jog pamačiusi tokius makiažus tiesiog pradedu cypti “gražu, gražu, GRAŽU!” Ech, tiek kritikės iš manęs… :)

Šį vakarą tiek, antra dalis atekliaus kiek vėliau. Gero artėjančio savaitgalio visoms ir visiems!

P.S. – naudojamos nuotraukos nėra mano nuosavybė, o aš su jomis niekaip nesusijusi. Norintieji pamatyti fotografijų šaltinį, paspauskite ant nuotraukos :)