Pradėsiu nuo to, kad bet kurioje fotosesijoje svarbu žinoti kas tinka ir patinka tau pačiai. Todėl daug apie šukuosenų stilius nesiplėsiu. Asmeninėje fotosesijoje man gražu garbanos arba lengvas pabangavimas. Verslo portretuose labai romantiškų garbanų nesirinkčiau – tinkamiau atrodo tiesūs plaukai arba lengvų bangelių šukuosena. Tačiau nebūtina rinktis to, kas įprasta. Galbūt tau labiausiai tinka tiesūs plaukai? O galbūt kuodelis ar supynimas? Fotosesijoje tinka viskas, kas atlikta kokybiškai.

Labai svarbu teisingai paruošti plaukus fotosesijai. Į fotosesiją reikėtų ateiti su iš vakaro, arba ryte išplautais plaukais. jie turėtų būti sausi. Ir svarbiausia – nepadauginti plaukų aliejaus, kadangi tuomet plaukai sunkiau išlaiko formą ilgą laiką.

Jeigu fotosesijai bus sukamos garbanos, labai svarbu suprasti, kad nuo tavo plaukų priklausys ir kaip atrodys tavo garbanos. Gražios garbanos prasideda nuo tinkamo iškarpymo. Todėl kiekvienos merginos rezultatas gali skirtis. Daug lengviau formuoti dažytus plaukus – jie paklusnesni ir ilgiau išlaiko tą pačią formą. Jeigu tavo plaukai niekada nebuvo dažyti ir yra labai sveiki, reikėrų pranešti tai prieš fotosesiją. Labai puiku, kad gali džiaugtis tokiais plaukais, tačiau mūsų komandai reikia sukurti papildomą planą, kad viskas gautųsi puikiai.

Jeigu fotosesijai ruošiesi pati, rekomenduoju pamėginti keletą šukuosenų savaitę prieš fotosesiją. Galbūt pažiūrėti keletą Youtube video kaip merginos darosi šukuoseną, kuri tau patinka. Pamėginti tai padaryti pačiai. Ir žinoma, pasižiūrėti, ar šukuosena išsilaiko bent kelias valandas.

Jeigu kažkas nesigauna, turi klausimų arba pamąstymų prieš fotosesiją, visada gali man paskambinti ar parašyti. Pasitarsime kartu :)